توصیه‌های عمومی به کاربران

۱) پنجه خود را جهت بررسی سالیانه و عملیات تعمیر و نگه‌داری، هر سال یکبار به متخصص ارتوپد فنی خود ارجاع دهید.

۲) هر گونه تغییر در کارایی وسیله از جمله مواردی همچون تغییر سفتی قسمت‌های پاشنه و پنجه، هر گونه صدای غیرمعمول و احساس حرکت آزاد در قسمت مچ را در اولین فرصت با ارتوپد فنی خود در میان بگذارید.

۳) برای تمیز کردن اجزای مختلف پروتز خود از یک پارچه نم‌دار و صابون استفاده نمایید و از بکار بردن تمیزکننده‌های دیگر مانند وایتکس و … که خاصیت خورندگی بالایی دارند، خودداری نمایید.

این ضمانت نامه شامل کلیه قطعات پنجه کربنی می‌باشد و مخصوص شخص خریدار بوده و قابل انتقال نمی‌باشد.

لازم به ذکر است مدت ضمانت کاور پلی اورتان ۱۲ ماه و مدت ضمانت پنجه ۱۸ ماه می‌باشد.

 

شرایط ضمانت نامه

۱) نظر به اینکه محصولی که در اختیار دارید با توجه به شرایط کاربر تجویز می‌گردد، لزوماً باید مورد استفاده همان شخص قرار گیرد.

۲) این پنجه کربنی برای فعالیت‌های روزمره طراحی شده است، لذا از استفاده در ورزش یا فعالیت‌های غیرمتعارف که فشار و ضربه به آن وارد شود، اجتناب کنید.

۳) آسیب‌های ناشی از حوادث غیرمترقبه مانند تصادف، آتش‌سوزی، قرار گرفتن در معرض حرارت و غیره و نیز سهل انگاری در استفاده صحیح و بیش از حد ظرفیت شامل ضمانت نامه نمی‌گردد.

۴) ضمانت نامه محصول در صورتی که از نمایندگی‌های مورد تأیید شرکت خریداری شده باشد و طبق راهنمای نصب مورد استفاده قرار گرفته باشد، دارای اعتبار است.

۵) آسیب‌های وارد شده به پوشش‌های پلی اورتان که ناشی از راه رفتن بدون کفش در سطوح ناهموار و سنگلاخ بوده و به هر دلیل موجب سوراخ شدن پوشش گردد جزو ضمانت تعویض پوشش نمی‌باشد.

۶) هر گونه تغییر یا جایگزینی اجزا و تغییر در ساختار کلی محصول موجب ابطال ضمانت نامه می‌گردد.

۷) پنجه کربنی با کت‌های مختلف برای محدودیت‌های وزنی معینی تجویز می‌گردد و هر گونه افزایش وزن غیرمتعارف خارج از محدوده تعیین شده در کاتالوگ موجب ابطال ضمانت نامه می‌گردد.

۸) حداکثر فاصله زمانی مجاز بین تاریخ ارسال پنجه و تاریخ نصب ۶ ماه می‌باشد.

۹) در صورت عدم تکمیل کارت ضمانت و نیز درج کد شناسایی کارت ضمانت نامه فاقد اعتبار است.

۱۰) موارد مصرفی مانند جوراب شامل ضمانت نامه نمی‌باشد.