محصولات پروتزی سبب تغییرات بسیار مهمی در زندگی افراد مبتلا به قطع عضو و معلولان شده اند. با استفاده از اعضای مصنوعی زندگی افراد به شرایط عادی خود بازگشته است. فیبر کربنی جدیدترین دستاورد دنیای پروتز مزایای شگفت انگیزی را به این محصولات افزوده است. پنجه کربنی پارس فلکس اورجینال یکی از محصولات تولید شده با استفاده از فیبر کربنی است.

این محصول با توجه به مزایای بسیار زیاد توسط بسیاری از ورزشکاران حرفه ای در سطح مسابقات بین المللی و پاراالمپیک مورد استفاده قرار می گیرد و امتحان خود را به خوبی پس داده است.

شهرت پنجه های کربنی تحت عنوان تیغه های مخصوص دویدن حاکی از قابلیت های بالای آنهاست. لطفا برای آشنایی بیشتر با این محصول ما را در این نوشتار همراهی کنید.

مواد به کار رفته در تولید پنجه کربنی پارس فلکس اورجینال

پنجه های کربنی پارس فلکس با بهره گیری از متدهای روز دنیا و با استفاده از کامپوزیت الیاف کربن و مرغوب ترین مواد اولیه وارد شده از اروپا ساخته می شوند. با توجه به نحوه ساخت و مواد به کار رفته در تولید آن پنجه کربنی پارس فلکس بسیار سبک بوده و فرم ظریفی دارد.

علاوه بر این نصب این محصول آسان است و به سادگی داخل پوشش مخصوص خود قرار می گیرد. به طور کلی فنآوری به کار رفته سبب تولید محصولی شده است که در عین راحتی امکان تحرک بالا را برای کاربران فراهم می کند.

محصولی مناسب برای تمام سطوح فعالیت

پیشرفت های حاصل شده در ساخت پاهای مصنوعی نه تنها امکان انجام فعالیت های روزمره به صورت مستقل را به کاربر می دهد، بلکه پارس فلکس برای تمامی مصرف کنندگان با تمامی درجات فعالیت توصیه می شود. هرچند پنجه های کربنی تحت عنوان پای ورزشی شناخته می شوند؛ اما برای تمام سطوح فعالیت مناسب هستند.

در واقع این پنجه ها با توجه به گیت طبیعی نوعی پای ایده آل برای انواع فعالیت ها محسوب می شوند. پنجه های کربنی تولید شده در شرکت cgs با توجه به طراحی مطلوب و مواد اولیه به کار رفته در تولید آن منجر به افزایش بازده و کمترین میزان فشار و خستگی شده است.

پنجه کربنی پارس فلکس اورجینال

پنجه کربنی پارس فلکس اورجینال مناسب برای تمام وزن ها

پنجه های کربنی برای وزن های متفاوت طراحی و تولید شده اند. کاربران با حداقل وزن ۴۴ کیلوگرم و حداکثر وزن۱۳۰ کیلوگرم امکان استفاده از این محصول و سایر محصولات پارس فلکس را دارند. پنجه کربنی پارس فلکس مناسب فرد ۸۰ کیلوگرمی با پنجه ای که برای کاربری با وزن ۵۰ کیلوگرم طراحی شده متفاوت است.

بهینه سازی بردار انرژی در این محصول

طراحی پنجه پارس فلکس متشکل از قطعه اصلی پنجه، پاشنه فنری کربنی به همراه کاور به گونه ای است که سبب رسیدن به حد مطلوب انرژی و کمک به افزایش کنترل فرد در برابر نیروی عکس العمل زمین طی گام برداشتن می شود.

پنجه کربنی پارس فلکس اورجینال مناسب برای کاربران قطع عضو از مچ پا

محصولات پارس فلکس برای تمام کاربرانی که از ناحیه زیر زانو یا بالای زانو دچار قطع عضو شده اند طراحی شده است. پنجه کربنی پارس فلکس اورجینال برای کاربران دچار قطع عضو از ناحیه مچ پا مناسب است. این محصولات برای کاربرانی که نیاز به الگوی راه رفتن طبیعی دارند یا کاربرانی که پابرهنه راه می روند محصولی ایده آل محسوب می شود.

واکنش متناسب از دیگر مزایای این محصول شگفت انگیز

لایه های الیاف کربنی در این محصول پارس فلکس به حالت بهینه و با زاویه انحراف مناسب برای جدا شدن پنجه از زمین طراحی شده اند. علاوه بر این طراحی هماهنگ با وزن کاربران و درجه فعالیت خاص طراحی شده و به حفظ تعادل کمک بسیار زیادی می کند.

پاشنه های فعال کرینی از دیگر مزایای محصول

یکی از دلایل حرکت راحت و سریع با استفاده از پنجه کربنی پارس فلکس اورجینال پاشنه فنری کربنی آن است. پاشنه فنری به کار رفته در این نوع پنجه مصنوعی انرژی ایجاد شده توسط کاربر را در شروع حرکت جذب
می کند. انرژی جذب شده برای ادامه فرآیند حرکت به پای مصنوعی منتقل می شود و زمینه را برای حرکت راحتی و خستگی ناپذیر فراهم می کند.

پنجه کربنی پارس فلکس اورجینال

طول طبیعی پنجه و انعطاف مچ پا حین راه رفتن

برخی از مزایای پنجه کربنی پارس فلکس اورجینال مربوط به طول طبیعی پنجه است. در واقع طول پنجه در این پای مصنوعی برابر با طول پنجه پای سالم است و به کاربر در برداشتن گام هایی متقارن و یکنواخت کمک
می کند. علاوه بر این نیروهای عمودی به وجود آمده حین تماس پاشنه جذب شده و برای حرکت رو به جلو به قسمت مچ بازگردانده می شود.

با پنجه کربنی پارس فلکس اورجینال به صورت حرفه ای ورزش کنید

یکی از مزایای پنجه های کربنی پارس فلکس اورجینال استفاده از فیبر کربنی در ساخت آن است. در تولید این محصول خارق العاده فنآوری های روز دنیا و مرغوب ترین مواد اولیه اروپایی مورد استفاده قرار می گیرند. وزن سبک و فرم ظریف از دیگر مزایای آن به شمار می روند.

این محصول برای افرادی با وزن ۴۴ الی۱۳۰ کیلوگرم و در تمام سطوح فعالیت مناسب است. در بین محصولات پارس فلکس محصولی مناسب برای افرادی با سطوح مختلف آمپوتاسیون در بالای زانو یا زیر زانو وجود دارد. در واقع این محصولات پاسخگوی نیاز کاربران مختلف هستند.

بهینه سازی بردار انرژی، طول طبیعی پنجه و انعطاف مناسب مچ و پاشنه های فعال کربنی دیگر دلایل قابلیت بالای پنجه های کربنی محسوب می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.